افتتاح و بهره برداری پروژه (شمعی درظلمت ) مکتب جعفریه سنگ بیرون

بنام خداوند علم، قلم، دانایی و توانایی!
افتتاح و بهره برداری پروژه (شمعی درظلمت ) مکتب جعفریه سنگ بیرون، ولسوالی مرکز بهسود، که به حمایت مالی قومای شهر سیدنی آسترالیا و تطبیق کننده پروژه، تیم رسانه بهسود.
با ابراز خرسندی و سپاسگزاری از تمام خیرین که در راستای پیشرفت علم و دانایی به ما دست همکاری داده و برای کودکان بازمانده از امکانات وتحصیل در دل دره ها حمایت مالی نموده است.
خدارا شکر ما تیم رسانه بهسود به حمایت مالی قومای شهر سیدنی استرالیا توانستیم، یکی دیگر از پروژه های خویش را موفقانه به پایه اکمال رسانده و روز جمعه ۲۱میزان ۱۴۰۴ تسلیم دهیم.
این مکتب با سفر چندین بار رسانه بهسود و بتصویر کشیدن مظلومیت آن خوش بختانه، اوایل ماه ثور سال جاری با هزینه ابتدایی مبلغ ۷۱۲۰۰ افغانی توسط سه قومای عزیز بهسودی که اصلیت کجاب و دایمیرداد را دارد و فعلا ساکن آلمان می‌باشد، افتتاح گردید. در ادامه قومای شهر سیدنی استرالیا که مسوولیت هماهنگی آنرا آقای عبدالخالق علیزاده و سالم احمدی به عهده داشت، اعلان همکاری مالی نمودند و مسئولیت تمام تأمین هزینه اعمار این مکتب را به عهده گرفتند، در ادامه خوشبختانه این مکتب در مدت چهار ماه و چند روزی کارش به پاییه اکمال رسید.
سپاس گزاریم از تک تک کسانی که با تیم رسانه بهسود در هر قسمتی همکاری و تشویق نمودند.
مدیریت رسانه بهسود از تمام خیرین و مردم عزیز خویش که توان همکاری در هر قسمتی را دارد، میخواهد همکاری نماید، تا بتوانیم به مرور زمان ، پلان های نهایت ارزنده در امور پیشرفت زندگی مردم بهسود، رشد اقتصاد مردم در بخش های متفاوت، طرح برنامه های اقتصادی و تحصیلی کار نماییم.
بازهم در اخیر یکبار دیگر دست تک تک دوستان را می‌بوسیم و با گرمی وجود میفشاریم که برای اعمار این مکتب حمایت مالی نمودند.
عصمت الله نثار مدیر مسؤل رسانه بهسود
در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://mfabbehsud.com/parsinews/?p=242

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: